Форма входу
Друзі сайту

Наші успіхи

Головна » Дошка оголошень » Оголошення

Переможці олімпіад
Інформація | 07-Лют-2013, 15:05
№ п/п П.І.Б. вчителя Предмет П.І.Б. учня Місце на ІІ етапі Клас
1 Солодова М.В. укр.мова Клокова Анастасія Сергіївна ІІІ 9-А
2 Солодова М.В. укр.мова Оморогбе Едмунд Едвінович ІІІ 9-Б
3 Дубова Л.А. світова література Іллічова Євгенія Ігорівна ІІІ 7-А
4 Дубова Л.А. світова література Коберник Анастасія Юріївн ІІІ 10-А
5 Степанян-Подолянчук Т.Г. світова література Гребнєв Євгеній Дмитрович ІІІ 8-Б

Вчителі української мови та літератури підготували переможців ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.
№ п/п П.І.Б. вчителя Предмет П.І.Б. учня Місце на ІІ етапі Клас
1 Благодір Н.В. укр.мова Мерзлюк Олександра Юріївна ІІ 7-А
2 Солодова М.В. укр.мова Клокова Анастасія Сергіївна ІІІ 9-А

Про підсумки участі учнів початкової школи у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад з математики у 2012-2013 н.р.
№ п/п Прізвище, ім’я учня Клас Бали Місце П.І.Б. вчителя
1 Марченко Максим 3-Б 14,5 ІІІ Гаффарова Т.В.
2 Воєвутко Ольга 3-Б 17 ІІ Гаффарова Т.В.
3 Барановський Сергій 4-Б 17 ІІІ Перестюк Т.В.
4 Сушко Євгенія 4-А 17 ІІІ Бобоненко І.В.
5 Дідківська Анжеліка 4-А 17 ІІІ Бобоненко І.В.

Про підсумки участі учнів початкової школи у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад з української мови у 2012-2013 н.р.

№ п/п Прізвище, ім’я учня Клас Бали Місце П.І.Б. вчителя
1 Марченко Максим 3-Б 24 ІІ Гаффарова Т.В.
2 Воєвутко Ольга 3-Б 22,5 ІІІ Гаффарова Т.В.
3 Барановський Сергій 4-Б 24,5 ІІІ Перестюк Т.В.
4 Сушко Євгенія 4-А 25 ІІІ Бобоненко І.В.
5 Кучерина Віра 4-Б 25 ІІІ Перестюк Т.В.

Вперше учениця 11-А класу Житнікова Лілія Василівна прийняла участь в ІІ (районному) етапі з фізичної культури серед дівчат Шевченківського району м.Києва (набрала – 212 б., зайняла 8 місце). Підготував вчитель фізичної культури молодий спеціаліст Герасименко М.В.

Призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади у 2012-2013 н.р.

№ п/п П.І.Б. вчителя
Клас Предмет Місце Прізвище, ім’я учня
1 Сліпченко А.М. 7-А фізика ІІ Яськова Дарина Вадимівна
2 Сліпченко А.М. 8-А фізика ІІІ Гурін Людмила Ярославівна
3 Волкова С.С. 9-Б географія ІІІ Оморогбе Едмунд Едвінович
4 Волкова С.С. 7-Б географія ІІІ Куксюк Анастасія Віталіївна
5 Косянчук Є.В. 9-А технічна праця ІІІ Сільченко Андрій Ігорович

Переможців районного конкурсу МАН підготували:

№ п/п П.І.Б. вчителя П.І.Б. учня Секція Назва роботи Місце на ІІ етапі Клас
1 Товкес Т.М. Шубська Катерина Валеріївна українська філологія Етнопедагогічні мотиви «Букваря Южноруського ТГ Шевченка» І 10-А
2 Дубова Л.А. Коберник Анастасія Юріївна світова література Скіфські мотиви у творчості Овідія Назона І 10-А
Додав: _TanYa_ |
Переглядів: 551 | Розміщено до: 07-Тра-2013 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Є питання? Питайте
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук