Форма входу
Друзі сайту

Наші успіхи

Головна » Дошка оголошень » Оголошення

У категорії оголошень: 24
Показано оголошень: 1-20
Сторінки: 1 2 »


Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

У 2016-2017 році проходив Міжнародний конкурс «Мій рідний край». 20 років конкурс успішно проводить Всеукраїнська громадська організація Союз українок (1997-2017).

Оголошення | Переглядів: 1499 | Дата: 19-Вер-2017 | Коментарі (0)

Зарубіжна літратура

ІІІ місце посіла учениця 11 класу Яськова Дарина

Фізика

ІІ місце посів учень 10 класу Сліпченко Олексій

Географія

І місце посів учень 9-А касу Гоцуляк Богдан

ІІІ місце посіла учениця 8-А класу Шаповалова Анна

Економіка

ІІ місце посів учень 11 класу Пустомітенко Олексій

ІІІ місце посів учень 11 класу Стебеляк Андрій

Англійська мова

ІІІ місце посіла учениця 11 класу Яськова Дар'я

Оголошення | Переглядів: 442 | Дата: 06-Гру-2016 | Коментарі (0)

Призер  ІІ ( районного) етапу ХVIІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика.

ІІІ місце посіла учениця 6-А класу Смиковська Юлія (вчитель Дубова Л. А.)

 

Оголошення | Переглядів: 523 | Дата: 29-Лис-2016 | Коментарі (0)

Переможець ІІ (районного) етапу учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва.

ІІІ місце посіла учениця 7-А класу Ярмоленко Альона.

Оголошення | Переглядів: 427 | Дата: 24-Лис-2016 | Коментарі (0)

У Номінації творчих робіт  «Молоде покоління за безпеку дорожнього

руху» ІІІ місце посів учень 6-А класу Дубовий Олег.

Оголошення | Переглядів: 338 | Дата: 13-Лис-2016 | Коментарі (0)

Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури 2016-2017 н. р.

ІІ місце - Гальченко Вікторія, учениця 8-А класу

ІІІ місце - Діхтяр Катерина, учениця 8-А

ІІ місце - Кравчук Богдана, учениця 10-А класу

ІІІ місце - Новак Мар'яна, учениця 10-А

ІІІ місце - Грицкевич Анна, учениця 11 касу

Оголошення | Переглядів: 293 | Дата: 13-Лис-2016 | Коментарі (0)

 

У Національному музеї літератури України визначили найкращих читців поезії І.Франка серед школярів.

27 вересня у музеї  проводив свою роботу вересневий «ФРАНКО ФЕСТ». «Твоїм будущим душу я тривожу…»– під таким гаслом відбувся конкурс на краще читання творів Івана Франка.

Вітаємо переможців:

ІІ місце посів учень 7-Б класу Гафурі Амін

ІІ місце посіла учениця 10-А класу Новак Мар'яна

ІІІ місце посіла учениця 7-Б касу Струтинська Юлія

 

 

Оголошення | Переглядів: 409 | Дата: 02-Жов-2016 | Коментарі (0)

У категорії віком від 5 до 10 років ІІ місце посіли Лебідь Поліна та  Волошин Олег.

 

 

Оголошення | Переглядів: 2704 | Дата: 09-Лис-2014 | Коментарі (0)

Переможець фестивалю у  номінації «Кращий відеоролик» Левченко Артем, учень 10-А класу.

 

 

Оголошення | Переглядів: 380 | Дата: 09-Лис-2014 | Коментарі (0)

Результати проведення творчого конкурсу в рамках Всеукраїнського конкурсу-рейду«Увага! Діти на дорозі!»

Малюнок (І місце) Усенко І.

Плакати (ІІ місце) Колісник Д.(5-Б)

Мультимедійні презентації (ІІІ місце)Шепелькова К.(9-А)

 

 

 

Оголошення | Переглядів: 372 | Дата: 09-Лис-2014 | Коментарі (0)

7 клас

Лісовець Петро Ігорович -III місце(вчитель Брязун К. К.) 

9 клас

Мірошник Аліна ПетрівнаIII місце(вчитель Брязун К. К.) 

Оголошення | Переглядів: 1075 | Дата: 01-Лют-2014 | Коментарі (0)

7 клас

Новак Мар'яна,Колеснікова Анастасія - III місце(вчитель Іванова О. І.) 

8 клас

Куксюк Анастасія- III місце, Яськова Дарина -I місце(вчитель - Степанян-Подолянчук Т. Г.)

9 клас

Гребнев Артем, Гурін Людмила- III місце( вчитель - Степанян-Подолянчук Т. Г.)

11 клас

Шубська Катерина- III місце (вчитель Іванова О. І.) 


Оголошення | Переглядів: 493 | Дата: 01-Лют-2014 | Коментарі (0)

3- А клас
III місце - Дубовий Олег
III місце - Смиковська Юля (Вчитель Чиж К. Б.)
3-Б клас
III місце - Прокопенко Марія
III місце - Мельниченко Вікторія (Вчитель Кривенко В. П. )
4-А клас
I місце - Воєвутко Ольга
II місце - Марченко Максим ( Вчитель Гаффарова Т.В.)
4-Б клас
III місце - Романова Анастасія
III місце - Денисенко Софія ( Вчитель Дяченко І. В.)
Оголошення | Переглядів: 446 | Дата: 15-Гру-2013 | Коментарі (0)

У Районній олімпіаді з фізики учень 7-А класу, Сліпченко Олексій, посів II місце та учениця 8 класу, Яськова Дарина - III місце

(Вчитель Сліпченко А. М. )

Оголошення | Переглядів: 344 | Дата: 15-Гру-2013 | Коментарі (0)

У районній олімпіаді з математики учениця 8 класу Яськова Дарина посіла III місце(Вчитель Самойлик Л. О.)
Оголошення | Переглядів: 331 | Дата: 15-Гру-2013 | Коментарі (0)

У мовно- літературному конкурсі ім. Т. Г. Шевченка та мовному конкурсі ім.П.Яцика учень 9-Б класу Гребнєв Євген посів II місце.

(Вчитель Благодір Н. В.)

Оголошення | Переглядів: 278 | Дата: 13-Гру-2013 | Коментарі (0)

У районному конкурсі презентацій проекту « Невідомі сторінки із життя та творчості Тараса Шевченка» Колеснікова Анастасія посіла III місце. (Вчитель Солодова М. В.)
Оголошення | Переглядів: 315 | Дата: 13-Гру-2013 | Коментарі (0)

У районній олімпіаді з української мови Новак Мар'яна,учениця 7-А класу, посіла II місце;Колеснікова Анастасія - III місце (Вчитель Солодова М. В.)
Оголошення | Переглядів: 307 | Дата: 13-Гру-2013 | Коментарі (0)

1-20 21-24
Є питання? Питайте
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук