Форма входу
Категорії розділу
STEM-ОСВІТА
Друзі сайту

Інформація

Головна » Статті » Для батьків » Для батьків

Розпочато прийом заяв до 1-х класів.

Інформуємо вас, що на виконання наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  від 25.04.2022 № 47 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2022 році» заклади загальної середньої освіти Шевченківського району розпочинають прийом заяв до 1-х класів з 02 травня  2022 року.

Зарахування учнів до 1-х класів закладів загальної середньої освіти буде здійснюватись у терміни:

до 01 червня (включно) – дітей без проведення жеребкування. Зарахування дітей до закладу освіти, у тому числі до 1 класу здійснюється відповідно до території обслуговування. Зазначаємо, що такими, що проживають на території обслуговування закладу освіти, є мешканці, що мають постійну реєстрацію, та зареєстровані внутрішньо переміщені особи. Відповідно до підпункту 3(1) пункту 1 розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженому наказом МОН України від 16.04.2018 № 367,  до 01 червня зараховуються також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі, чи працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу (у разі його наявності).

-                 з  01 червня до 23 серпня 2022 року продовжиться зарахування дітей мешканців, які мають постійну реєстрацію на території обслуговування закладу освіти та зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб; братів/сестер учнів, які здобувають освіту у закладі та дітей працівників закладу.

-                 після 23 серпня 2022 року та упродовж навчального року – на вільні місця у порядку надходження заяв.

Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви про зарахування до закладу освіти одного з батьків дитини, до якої додаються:

        1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).

          Діти, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (або один з їх батьків має вищезазначену довіку), та які не мають свідоцтва про народження будуть зараховуватись до закладу освіти без відповідного документу. Заклад освіти невідкладно інформуватиме щодо відсутності свідоцтва про народження органи опіки та піклування за місцем проживання дитини чи місцем знаходження закладу.

2) документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків (осіб, які їх замінюють) на території обслуговування закладу (згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018   № 806 та листом МОН України від 16.04.2022 № 1/4202-22).

3) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

Заява та вищезазначені документи надаються власноруч або направляються  нарочним, або у форматі сканованих копій чи фотокопій, направлених факсом, електронною поштою (за вибором заявника).

Відсутність станом на 31 травня 2022 року  медичної довідки не є підставою для відмови у зарахуванні. Оригінали документів та медичні довідки подаються до закладу освіти не пізніше 23 серпня 2022 року.

Відповідно до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб», довідка є документом, який підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Території обслуговування закріплені за закладами загальної середньої освіти розпорядженням Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації від 28.01.2022 № 42 «Про закріплення за закладами дошкільної та загальної середньої освіти Шевченківського району міста Києва територій обслуговування у 2022-2023 навчальному році» (shevruo.gov.ua).

Категорія: Для батьків | Додав: _TanYa_ (03-Тра-2022)
Переглядів: 194 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Ланова Юлія  
0
Добрий день . Підскажіть будь ласка , де можна побачити зразок заяви для зарахування дитини до першого класу ? Хочу подати документи та заяву онлайн.

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Є питання? Питайте
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук